Çarşamba
Az Bulutlu
7°C | 17°C
Perşembe
Az Bulutlu
7°C | 15°C
Cuma
Az Bulutlu
3°C | 16°C

14 MART TIP BAYRAMI

14 MART TIP BAYRAMI

            Herkesin kaliteli sağlık hizmetlerinden yararlanmasının nitelikli bir toplumun en önemli şartı kabul edildiği günümüzde, insanı yaşatmayı ve insanlığa daha sağlıklı bir yaşam sunmayı amaç edinen hekimlerimiz, insanların kaliteli ve mutlu yaşam sürmelerini sağlayarak, toplumsal refahın artmasına önemli katkı sunmaktadırlar.
        Bu bağlamda değerlendirdiğimizde dünya tıp alanında başarılı çalışmalara imza atan Türk hekimlerimiz bizleri gururlandırmaktadır. Gece gündüz demeden, zaman ve mekân tanımaksızın insanları sağlığına kavuşturmak için üzerine düşen görevlerini büyük bir gayret ile yerine getiren sağlık çalışanlarımızın gösterdikleri çabaları ve fedakârlıkları takdirle karşılıyorum.
        İlimizde görev yapan hekimlerimiz ve tüm sağlık çalışanlarımızın, bu hizmet kervanında özveri ve inançla, dün olduğu gibi, bugün de meslek onuruna yakışır bir şekilde hizmet üretmeye devam edeceklerine inancım sonsuzdur. Sağlık hizmetlerinin teknolojiye uyum sağlanarak en üst seviyeye ulaştırılmasında ve sağlıklı, huzurlu, mutlu bir toplumun yetişmesinde katkı sağlayan değerli hekimlerin, hemşirelerin, hasta bakıcıların, tüm sağlık çalışanlarının ‘14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik ediyorum.

 

                                                                          Saim KIRCI

                                                               Alpullu Belediye Başkanı

Copyrigt © 2017 ®