Çarşamba
Az Bulutlu
7°C | 17°C
Perşembe
Az Bulutlu
7°C | 15°C
Cuma
Az Bulutlu
3°C | 16°C

BELDEMİZ İZMİR DERİN SAHNE EKİBİYLE BİR KEZ DAHA BULUŞTU

BELDEMİZ İZMİR DERİN SAHNE EKİBİYLE BİR KEZ DAHA BULUŞTU

Belediyemizce İzmir Derin Sahne aracılığıyla 17 Ekim 2017 tarihinde Alpullu Şeker Fabrikası Sinema Salonunda gündüz öğrenciler, akşam yetişkinler için tiyatro sergilendi.

"Yarınlara Geç Kalmadan" isimli oyunda aile içinde yaşanan iletişim ve ilgi eksikliği sonucunda çocukların ne tür olumsuz alışkanlık ve davranışlara yönelebileceği işlendi. Konusu biraz hüzünlü, bir o kadar öğretici ele alınan oyunun sonucunda izleyiciler hem şaşırdı hem de hikayeden kendine pay çıkarmış oldular.

Etkinlikte Belediye Başkanı Saim KIRCI ve eşi Naciye KIRCI'yı Belediye Meclis Üyeleri ve S.S. Alpullu Pancar Ekicileri Müdürü Levent KOÇ ile eşi Aylin KOÇ da yerlerini aldılar.

Oyunun sonunda Belediye Başkanı Saim KIRCI İzmir Derin Sahne ekibine bir buket çiçek eşliğinde teşekkürlerini sunarken, tiyatroda işlenen konunun "K “Bu akşam İzmir Derin Sahne Tiyatrosu Oyuncularımız, uyuşturucu bağımlılığına karşı sosyal sorumluluk projesi kapsamında yazılan “Yarınlara Geç Kalmadan” adlı çok güzel örnek bir oyunu sahnelediler. Adeta toplumun kanayan bir yarasına parmak bastılar. Bizlerin anne baba olarak, çocuklarımızın yaşamında karşılaştığı sorunlarına karşı ilgi ve alakayı kesmememiz lazım. Çünkü onlar bizim geleceğimizin teminatı, onlar bizim yarınlarımız, onlarla ne kadar çok ilgilenirsek, onları ne kadar çok topluma ve geleceğimize yararlı bir fert olarak hazırlarsak, o kadar çok topluma yararlı bir fert olurlar" sözleriyle altını çizdi.  

Copyrigt © 2017 ®