Cumartesi
Yoğun Kar Yağışlı
-3°C | 0°C
Pazar
Parçalı Bulutlu
-4°C | -1°C
Pazartesi
Kar Yağışlı
-2°C | 2°C

BELEDİYE BAŞKANI SAİM KIRCI'DAN KADİR GECESİ KUTLAMA MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI SAİM KIRCI'DAN KADİR GECESİ KUTLAMA MESAJI

Büyük bir heyecan ile karşıladığımız Ramazan ayının sona erecek olmasının hüznü, bayramın habercisi olan Kadir Gecesinin sevincini aynı anda yaşıyoruz diyen Alpullu Belediye Başkanı Saim KIRCI “İnsanlığa rehber olarak Kur’an-ı Kerim, bin aydan daha hayırlı olan bu gece indirilmeye başlanmıştır. Yine bu gece yapılan ibadetlerin ve edilen duaların bin ayda yapılandan daha hayırlı olduğu Kuran-ı Kerim’de belirtilmiştir. Bizlere kurtuluşumuz için bir çok  müjdenin verildiği bu güzel maneviyat gecesinde ibadet ve dua etmeli, günahlarımız için af dilemeliyiz”.                                       
           Kadir Gecesi, manevi ikliminin yanı sıra, birlik ve beraberlik içinde vazgeçilmez bir fırsattır diyen Başkan KIRCI “ O nedenle tüm hayırları, dostlukları, kardeşlik ilişkilerini, komşuluk duygularını ve hemşehrilik ruhumuzu bu gece de daha da artırmalıyız. Dualarımızda dünyanın birçok yerinde acıya, zulme ve yokluğa maruz kalmış Müslüman kardeşlerimizi de unutmamak gerekiyor.
          Tüm hemşehrilerimizin Mübarek Kadir Gecelerini tebrik ediyorum. Sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bereketli bir gece olmasını diliyorum. 


                        Saim KIRCI
                          Alpullu Belediye Başkanı

Copyrigt © 2017 ®