Çarşamba
Az Bulutlu
7°C | 17°C
Perşembe
Az Bulutlu
7°C | 15°C
Cuma
Az Bulutlu
3°C | 16°C

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAİM KIRCI'NIN BABALAR GÜNÜ MESAJI

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAİM KIRCI'NIN BABALAR GÜNÜ MESAJI

Hayatımızın her anında varlığı ile bizlere güç veren; şefkati, merhameti ve fedakârlıkları ile aile kurumunun temeli olan babalarımız bizim en büyük gurur kaynaklarımızdır. Ailesi için tüm zorlukları göğüsleyen babalarımız aynı zamanda paylaşmanın, adaletin, güven duygusunun, sorumluluk bilincinin ve otoritenin de aile içerisindeki sembolüdür.  Ailesi için her türlü fedakârlığı gösteren babalarımız, geleceğin en büyük teminatı olan nesillerimizin yetişmesinde büyük önem arz etmektedirler. Gençlerimizin; kültürlü, bilinçli, değerlerine sahip bir aile yapısında yetiştirilmesi adına büyük özveri ve büyük emek harcayan babalarımız, yüreklerindeki sevgi ve şefkat ile çocuklarının en iyisini elde etmesi için gayretleri hiç bitmeyen onur abideleridir.

Bu bakımdan, babalarımızın sadece bu özel günde değil, her zaman gönüllerinin hoş tutulması, onlara karşı sevgi, saygı ve vefa duygusunun bir gereğidir.

Bu duygu ve düşünceler babalarımızın Babalar Günü’nü en kalbi duygularımla kutlar, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu yıllar dilerim.

                 

                                                               Saim KIRCI
                                                                     Alpullu Belediye Başkanı

Copyrigt © 2017 ®